ارسال به سراسر کشور

تحویل پست پس از یک روز از ثبت سفارش

گارانتی بازگشت وجه

بازگشت کالا دو روز پس از تحویل سفارش

پشتیبانی کاربران

از طریق واتس اپ و تماس تلفنی

پرسش های متداول

پرسش های مربوط به روند سفارش و ارسال

سیستم پس از بررسی حساب کاربری در صورتی که مالک آن مشتری جدید لوکس اپتیک باشد، امکان استفاده از کد تخفیف خرید اول را ایجاد می کند .

سفارش ثبت شده بعد از یک روز کاری ارسال میشود . چنانچه سفارشی در سایت ثبت کردید و به هر دلیلی خواهان لغو سفارش بودید تا 2 ساعت بعد از ثبت سفارش می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و درخواست لغو سفارش خود را اعلام کنید.

در قسمت حساب کاربری از منوی سمت راست روی سفارش ها کلیک کنید . می توانید وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. همچنین در صورا ارسال سفارش ، شماره پیگیری آن به  ایمیل وارده شده در سایت فرستاده خواهد شد..

لوکس اپتیک برای افزایش سرعت پاسخ گویی به مشتریان با دریافت شماره سفارش این امکان رو ایجاد کرده که با دریافت این شماره سریع تر سفارش شما را از بین سفارش های دیگر جستجو کند و پیگیری های لازم را انجام دهد.

دریافت سفارش های حضوری فقط در شهر شیراز امکان پذیر است که نمایندۀ فروشگاه برای تحویل سفارش فرستاده خواهد شد. و در سایر شهرها با انتخاب مشتری بر اساس یکی از انواع روش های ارسالی پست خواهد شد.

بعد از ورود به حساب کاربری خود ، کالای مدنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید ، پس از انتخاب آدرس و پرداخت آن،  سفارش شما با کد ارائه شده از طرف سیستم ثبت خواهد شد.

در قسمت سفارش ها از منوی حساب کاربری ، روی دکمۀ نمایش مربوط به سفارش خود کلیک کنید . فاکتور خرید خود را در این صفحه می توانید مشاهده کنید.همچنین فاکتور خرید برای شما به آدرس ایمیلی که در سایت ثبت کرده اید ، ارسال می شود.

سفارش ثبت شده بعد از یک روز کاری ارسال میشود . می توانید سفارش جدید خود را در سایت ثبت کنید و در قسمت توضیحات ، قید کنید که تمایل به ادغام سفارش های خود دارید. همچنین از طریق تماس با فروشگاه می توانید هماهنگی های لازم را انجام دهید.

بله اگر از ابتدا وارد سایت نشده باشید ، بعد از انتخاب محصول و اضافه نمودن آن به سبد از شما درخواست میشود که در سایت عضو شوید.

با ورود به صفحۀ محصول فرم ثبت نظر را مشاهده خواهید کرد. البته برای ثبت نظر لازم است که قبل از آن با نام کاربری خود وارد سایت شده باشید.

پس از ثبت سفارش امکان اینکه آدرس را در سایت تغییر دهید وجود ندارد اما می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید..

به  صورت پرداخت در محل (کارتخوان سیار) که این امکان فقط برای همشهریان شیراز وجود دارد. برای سایر شهرهای کشورمان فعلا فقط گزینۀ کارت به کارت وجود دارد. کاربران گرامی می‌توانند بعد از ثبت سفارش، هزینۀ آن را به شمارۀ کارت       به نام        فریدون طالبی  واریز نمایند. از طرف فروشگاه با شما کاربر عزیز تماس گرفته خواهد شد و سفارش شما به صورت نهایی ثبت خواهد شد.

برای همشهریان شیراز بین یک الی دو روز و برای بقیه شهرهای کشورمان سفارش ها حداکثر تا یک روز بعد از سفارش تحویل پست خواهد شد.

در قسمت حساب کاربری از منوی سمت راست روی سفارش ها کلیک کنید . می توانید وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. همچنین در صورا ارسال سفارش ، شماره پیگیری آن به  ایمیل وارده شده در سایت فرستاده خواهد شد..

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید

بله می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با فروشگاه تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

پرسش های مربوط به حساب کاربری

وارد حساب کاربری خود شوید.

روی لینک حساب من در منوی بالای سایت کلیک کنید.

از لیست منوی سمت راست روی لینک جزئیات حساب کلیک کنید.

مشخصات خود را ویرایش و سپس دخیره نمایید.

  1. گذر واژه شما باید دارای حداقل 8 تا 12 کاراکتر باشد .
  2. از ترکیب اعداد و حروف استفاده کنید .(2p5Ge)
  3. از سمبل‌ها و حروف غیر الفبایی استفاده کنید .(! @ # = $ % + ^ & * ? -)
  4. از حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید .(a-B)
  5. از گذرواژه‌های متفاوت برای حساب‌های متفاوت خود استفاده کنید.
  6. کلمه عبورشامل یک کلمه قابل حدس کامل نباشد(مثلا هر کلمه ای  که در دیکشنری موجود است)
  7. کلمه عبور شامل نام کاربری، نام واقعی ، اسم شرکت، نام اعضای خانواده، سال تولد، شماره همراه و یا کد ملی  نباشد.

بله اگر از ابتدا وارد سایت نشده باشید ، بعد از انتخاب محصول و اضافه نمودن آن به سبد از شما درخواست میشود که در سایت عضو شوید.

در پایین فرم ورود و ثبت نام روی لینک فراموشی رمز کلیک کنید و ایمیل خود را جهت بازیابی رمز وارد کنید.

در قسمت حساب من روی لینک جزئیات حساب کلیک کنید و آدرس را ویرایش کنید. در این قسمت دو آدرس در نظر گرفته شده است. آدرس صورت حساب ، آدرسی است که دارنده حساب وقتی سفارشی ثبت می کند ، سفارش ثبت شده به آن آدرس فرستاده میشود. آدرس حمل و نقل وقتی استفاده میشود که دارنده حساب بخواهد سفارش را برای فرد دیگری ارسال کند و تحویل گیرنده خود  دارنده حساب نیست.

وقتی روی لینک حساب من کلیک می کنید و ثبت نام انجام میدهید درواقع حساب کاربری ایجاد کرده اید.

برندهای ما

X