انتخاب عینک هایی که آخرین مدل و شیک باشند

امتیاز
(0 votes)
05 مرداد, 1395 مقاله ها دیدگاه ها (2912)

انتخاب عینک هایی که  آخرین مدل و شیک باشند 

همانطور که انتخاب آخرین مدل عینک های آفتابی میتواند سرگرمی دلچسبی باشد ، ولی بدانید که عینک های آفتابی تنها چیزی بیشتر از یک مد گرایی ساده هستند .

آنچه درباره عينك ها و انواعشان نمي دانستيد

امتیاز
(0 votes)
05 مرداد, 1395 مقاله ها دیدگاه ها (179)

آنچه درباره عينك ها و انواعشان نمي دانستيد بعضي براي تقويت بينايي و درمان كاهش قدرت بينايي از عينک استفاده مي كنند. برخي هم از آن براي درمان لوچي چشم و يا تنبلي چشم استفاده مي كنند. پس عينك ممكن است كاربردهاي متفاوتي داشته باشد. بر حسب نوع كاربرد، نوع عينكي كه به كار مي رود هم متفاوت است. در هر جايي كه هستيد كمي به دور وبرتان نگاه كنيد. از هر چند نفر حداقل يكي از آنها يك وسيله اضافي روي صورت خود دارد كه همان عينك است. هركدام از اين افراد عينكي به مقصود خاصي از اين عينك استفاده مي كنند

بينايي كودكان در چه زماني بايد ارزيابي شود؟

امتیاز
(0 votes)
05 مرداد, 1395 مقاله ها نوشتن دیدگاه جدید

اگرچه نوزادان تازه متولد شده قادر به ديدن هستند، اما بينايي آنها در ماه‌هاي اول تولد، تكامل مي‌يابد. در سال‌هاي اول كودكي، بينايي به سرعت كامل شده و در طي 9 سال اول زندگي، رشد بينايي كودك تكميل مي‌شود. براي دستيابي به ديد طبيعي، تكامل همزمان دو چشم لازم است. توصيه شده است كه بينايي تمام كودكان تا قبل از 3 سالگي توسط پزشك ارزيابي شود.

 

ده نكته براي خريد عينك كودكان

امتیاز
(0 votes)
05 مرداد, 1395 مقاله ها نوشتن دیدگاه جدید

بیشتر والدین در یافتن عینکی با فریم مناسب که کودک مایل به استفاده از آن باشد و دوام کافی نیز داشته باشد، دچار مشکل هستند. با توجه به دور و نزدیک بینی چشم کودکان و شماره عینک، استفاده تمام مدت یا موقعیتی از عینک به وسیله پزشکان توصیه می شود...

عینک های آفتابی کودکان

امتیاز
(0 votes)
05 مرداد, 1395 مقاله ها دیدگاه ها (2)

شاید کودکان به اندازه افراد بالغ در مد و فشن به خصوص عینک های آفتابی علاقه نشان ندهند اما به دلیل اینکه زمان بسیار بیشتری نسبت به افراد بالغ در بیرون سپری می کنند  محافظت از چشمان آنان در مقابل اشعه های خورشید امر مهمی به حساب می آید.